Морози наближаються: Кияни діляться думками — чи варто залишати Київ?

Суворі морози повертаються до Києва

Кияни готуються до сильних холодів

Незважаючи на повторення сильних морозів, більшість жителів столиці не планують покидати місто. Вони налаштовані пережити цей період власними силами.

За словами киян, опитаних журналісткою Анастасією Жиденко, багато хто вже підготував необхідні речі, такі як грілки, спеціальний одяг та обладнання. Інші розраховують зберігати тепло за допомогою теплих напоїв та обіймів з рідними. Загалом люди наголошують, що зараз найважливішим є єдність та підтримка один одного.

“Наразі війна, і це не найголовніше, що може бути. Найголовніше, щоб люди вірили, залишалися, підтримували. Дивіться, скільки людей залишається. Підтримують у комфорт тауні, люди гріються алкоголем, музикою, танцями, якось єднаємося”, – розповіла одна з жінок.

Деякі кияни зазначають, що вже пережили все, що тільки можна, і тому не планують виїжджати з міста. Вони проводитимуть більше часу на роботі, де є генератор, світло та вода.

Погодні умови в регіонах

Нагадаємо, що у Сумській області 30 січня запровадили тимчасові обмеження для руху великогабаритного транспорту через підвищені ризики через погодні умови. Також повідомлялося, що в окремих областях України вже цими вихідними очікується мороз до -25 °С.

Попри складні погодні умови, кияни налаштовані пережити цей період разом, підтримуючи один одного та згуртовуючись. Вони демонструють силу духу та готовність протистояти викликам, які ставить перед ними природа.